KIM JESTEŚMY

O Lex Audyt

 

Biuro rachunkowe Lex Audyt zostało założone przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie prawa podatkowego i rachunkowości. W swojej działalności wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie zdobyte w spółkach produkcyjnych, handlowych i usługowych, w tym międzynarodowych oraz w kancelariach podatkowych, które pozwoliło nam uzyskać unikalne kompetencje i poznać najwyższe standardy.

Znajomość przepisów krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego, prawa bilansowego, prawa pracy i prawa cywilnego, ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz wypracowane przez nas zasady współpracy z Klientem, gwarantują najwyższą staranność i profesjonalizm w realizacji powierzonych nam zadań.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług księgowych, kadrowo-płacowych, finansowych i doradczych przy ścisłej współpracy z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami z wielu innych dziedzin. Nasza oferta skierowana jest zarówno do spółek prawa handlowego jak i osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, elastycznie dopasowując zakres naszych usług do specyfiki i potrzeb danej firmy.

Naszą misją jest dostarczanie usług księgowych najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen, umożliwiających każdej firmie uzyskanie profesjonalnego wsparcia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Andrzej Maćkiewicz

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Prawo Podatkowe i Rachunkowość. Absolwent Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu strategicznym spółkami produkcyjno-handlowymi ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawnych i finansowych. Dysponuje bogatą wiedzą praktyczną i teoretyczną z dziedziny prawa gospodarczego oraz prawa podatkowego. W Lex Audyt nadzoruje i prowadzi obsługę księgową przedsiębiorstw usługowych i handlowych oraz wspomaga ich bieżącą działalność operacyjną. Z sukcesem pomaga Klientom, wybierając najbardziej efektywne i skuteczne rozwiązania.

W trakcie zdobywania uprawnień Doradcy Podatkowego.

Monika Maćkiewicz

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, który ukończyła z wyróżnieniem uzyskując tytuł magistra Prawa Podatkowego i Rachunkowości.

Specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, sprawozdawczości finansowej i rozliczeniach podatkowych spółek kapitałowych, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji międzynarodowych w podatkach dochodowych i VAT. Posiada bogatą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze rachunkowości i prawa podatkowego zdobyte m.in. na samodzielnych stanowiskach w działach księgowych giełdowych spółek produkcyjnych oraz w kancelariach audytorsko-doradczych.

Systematycznie uczestniczy w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Call Now Button